Eleman  
Eleman Türkiye nedir?

Eleman Türkiye, Türkiyenin iş ve eleman açığını kapatmak amacıyla kurulmuş bir oluşumdur. Bu oluşumdan faydalanmak ücretsizdir. Oluşumu çok ayrıntılı şekilde detaylandırarak istenilen işe daha hızlı ve sorunsuz ulaşılması hedeflenmiştir. Bu sayede hem iş veren hemde iş arayan kişiler daha sorunsuz bir şekilde istediği işe ve elemana kavuşacaktır
 
İş Bölümü:
Şehir:
İlan tipi:
Aranan:

ANKARA şehrine, ETİMESGUT ilçesine, ETİMESGUT mahallesine ait eleman veya İş Arayan kişi veya firmalar aşağıdadır.ANKARA ANKETÖR işi ile ilgili ilan
Ekip çalışmasına yatkın,iletişimi kuvvetli, başladığı işi bitirme sorumluğuna sahip, saha şartlarında (hane-..
İlan Tarihi:21.03.2012
   


ANKARA BİLGİSAYAR ŞİRKETLER işi ile ilgili ilan
Genel Nitelikler: - Telefonla veya yüz yüze (yerinde) satış yapabilecek - İkna Kabiliyeti ve Telefonda İletişim Becerisi Yüksek - MS Ofis Programlarını Kullanabilen, - Diksiyonu ve Ses Tonu Düzgün - Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan - Tercihen Emlakçılık/Gayrimenkul Pazarlama Sektöründe Bireysel Satış Deneyimi Olan İş Tanımı: Gayrimenkul sektörüne yönelik (emlak ofisleri ve zincirleri) geliştirilmiş olan ve hali hazırda 300'den fazla emlak ofisinde kul..
İlan Tarihi:02.03.2012
   


ANKARA ELEKTRİK ELEKTRONİK işi ile ilgili ilan
İş Tanımı ODTÜ-OSTİM Teknokentteki firmamızda AR-GE bölümünde çalışacak Elektrik-Elektronik mühendisi aramaktayız Aranan Nitelikler İyi derecede ingi..
İlan Tarihi:12.11.2011
   


ANKARA Halkla ilişkiler işi ile ilgili ilan
TÜRK HAVA YOLLARI KADROSUNDA GÖREV ALACAK 1. UÇAK Koordinatörü HOSTES (Uçuş) (BAYAN) 2. DISPATCH (Harekat Uzmanı) BAYAN 3. KABİ..
İlan Tarihi:26.07.2011
   


ANKARA PAZARLAMA SATIŞ işi ile ilgili ilan
Bilişim sektöründe deneyimli (tercihen), yazılım fi..
İlan Tarihi:07.12.2010
   


ANKARA PAZARLAMA SATIŞ işi ile ilgili ilan
Emlak ve Gayrimenkul Konusunda deneyim sahibi olmuş yada başarı inancına sahip,pazarlama kabiliyeti olan,müşteri ilişkileri kuvvetli,ciddi,güvenilir ve kendine güvenen,i..
İlan Tarihi:27.05.2010
   


ANKARA ÇEŞİTLİ ELEMAN işi ile ilgili ilan
BAY- Bayan Garson..
İlan Tarihi:02.01.2010
   


ANKARA EĞİTİM ÖĞRETİM işi ile ilgili ilan
DERSHANEMİZE Fen, Matematik, Rehb..
İlan Tarihi:02.01.2010
   


ANKARA EĞİTİM ÖĞRETİM işi ile ilgili ilan
MİLLİ Eğitime Bağlı Kurumlarda 3 yıl çalışm..
İlan Tarihi:06.01.2010
   


ANKARA EĞİTİM ÖĞRETİM işi ile ilgili ilan
DERSHANE Tecrübeli Genç Emekli Öğretmenler (..
İlan Tarihi:02.01.2010
   


 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
ANKARA şehrine, ETİMESGUT ilçesine, ETİMESGUT mahallesine ait iş ilanları ve eleman ilanlarıba bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sitemize arama motorlarından iş ilanı , iş ilanları , son iş ilanları gibi kelimeler ile ulaşabilirsiniz. Sitemize eklenen iş ilanları ve eleman ilanları incelendikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Sizde Türkiye'nin önde gelen ücretsiz iş ilanları ve eleman ilanları sitesine iş ilanı veya eleman ilan bırakın, aradığınız elemana yada işe ulaşın.